Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Tilsette bygg og eigedom

Her finn du oversikt over alle tilsette på bygg- og eigedomsavdelinga. Oversikta inneheld kontaktopplysningar og stikkord om arbeidsoppgåvene til den enkelte. Du kan gjere søk på stikkord og kontaktopplysningar.

Bygg- og eigedom stab
Eirik Gullord
Eirik Gullord
Konsulent
71 28 02 23 934 59 318
Arbeidsoppgåver:
Forvaltning leiekontrakter og eigedom.
HMS-koordinator.
Miljøfyrtårnansvarlig.
Sekretær SAMU-B.
Kontaktperson Driftsmelding Tannhelse.
Mona Greiner Herskedal
Mona Greiner Herskedal
Konsulent
71 28 02 22 958 10 840
Aud  Holen
Aud Holen
Konsulent
71 28 02 35 950 82 883
Line Thorvik Thue
Rådgivar
71 28 02 26 901 29 633
Bygg- og eigedom leiing
Per Olaf Skuseth Brækkan
Per Olaf Skuseth Brækkan
Bygg- og eigedomssjef
71 28 02 27 920 82 368
Bygg- og eigedom team Kristiansund
Anne Karina Fauskanger
Driftstekniker
71 28 39 43 930 36 142
Svein Heggem
Vaktmester
476 37 022
Terje Landre
Driftstekniker
71 28 40 18 920 26 219
Eirik Sigbjørnsen
Eirik Sigbjørnsen
Teamleder
71 28 40 69 928 18 194
Anders Taklo
driftstekniker
71 28 40 88 906 04 833
Bygg- og eigedom team Romsdal drift
Edvard Brandshaug
Driftstekniker
71 28 33 71 416 82 106
Daniel Dyrseth
Daniel Dyrseth
Driftsteknikar
71 28 31 65 +4795444021
Kåre Gjendemsjø
Kåre Gjendemsjø
Driftstekniker
71 28 33 72
Bjørn Henrik Iversen
Fagarbeider
71 28 37 46
Øystein Kringstad
Øystein Kringstad
Driftstekniker
975 01 896
Olav Henry Morstøl
Driftstekniker
71 28 31 10 922 94 857
Håvard Rakvåg
Teamleder Romsdal
71 28 33 70 976 96 782
Odd Skjegstad
Driftstekniker
958 01 676
Frode Standal
Driftstekniker/Miljøvakt
71 28 34 09 975 60 481
John Tokle
John Tokle
driftsteknikar
71 28 36 04
Arbeidsoppgåver:
skjøtte eiendommen så godt eg kan
Harald Varhaugvik
Vaktmester
926 62 746
Bygg- og eigedom team indre sunnmøre
Inge Olav Aasehaug
Inge Olav Aasehaug
Driftstekniker
71 28 12 31 958 38 705
Arbeidsoppgåver:
Driftsoppgaver
Rune Holthen
Vaktmester
71 28 20 51
Åge Humlen
Arbeidsleiar
71 28 12 38 901 52 229
Torfinn Helge Kjølås
Vaktmester
71 28 19 07 473 37 922
Tor Arne Støylen
Vaktmester
71 28 22 30 920 52 390
Tommy Ulveraker
Driftstekniker
412 57 526
Johnny Winsjansen
Vaktmester
970 04 010
Bygg- og eigedom team indre Nordmøre
Kjell Magne Kallmyr
Fagarbeider
71 28 42 32 906 97 458
Magnar Kristiansen
Magnar Kristiansen
Teamleder
71 28 43 08 +47 90625259
Lars Peder Solli
Driftsteknikkar
71 28 44 09
Styrk Valsø
Fagarbeider
71 28 43 09 971 75 617
Bygg- og eigedom prosjektseksjonen
Pall Bjørgvinsson
Pall Bjørgvinsson
Rådgivar
71 28 02 25 978 74 518
Torgrim Blø
Torgrim Blø
Ingeniør
71 28 02 30 906 36 447
Oddleif Gustad
Avd.ingeniør
71 28 02 36
Bjørn Erik Hjellset
Bjørn Erik Hjellset
Prosjektsjef
71 28 01 26 905 19 007
Claus Reiners
Ingeniør
71 28 02 21 407 38 850
Thor Valen
Thor Valen
Rådgiver
71 28 15 18 905 27 294
Jostein Wengstad
Jostein Wengstad
Ingeniør
71 28 02 29 911 20 812
Bygg- og eigedom eiendomsseksjonen
Leif Ståle Halås
Leif Ståle Halås
Rådgivar
71 28 02 28 991 65 605
Rune Stølen
Rune Stølen
Rådgiver
71 28 42 05 924 45 331
Kristin Tangvik
Leiar
71 28 02 33 974 29 854
Bygg- og eigedom team Romsdal renhold
Anne Fagerlie
Håndv./fagarb.
980 82 709
Rose Marie Junge
Renholder
991 05 443
Jeyakanthan Karunamoorthey
Renholder
951 24 761
Monica Lønsethagen
Teamleder
71 28 00 14 948 18 891
Srisivachselvi Manohar
Srisivachselvi Manohar
Renhold
920 82 587
Srikantharajah Markandu
Srikantharajah Markandu
Renholder
Hanne Olsen
Renholder
986 99 412
Supinya Kumyim Rotlid
Supinya Kumyim Rotlid
Renholder
Unn Oddny Nekstad Tovan
Renholder
957 05 415
Bygg- og eigedom team Søre Sunnmøre
Ronny Aam
Ronny Aam
Driftstekniker
71 28 22 50
Tor-Johann Bøe
Driftstekniker
71 28 18 10
Odd Johan Fremmerlid
Driftstekniker
90 53 63 79 905 36 379
Lars-Gustav Sundgot Sande
Driftstekniker
40 03 94 11 400 39 411
Kurt Skeide
Teamleiar søre sunnmøre
71 28 10 23 482 26 801
Halvar Stubbmo
Halvar Stubbmo
Vaktmester
71 28 24 50 991 25 210
Bygg- og eigedom team Ålesund
Knut Arne Alvestad
Driftstekniker , Fagerlia vgs
71 28 26 51 976 99 432
Octávio Costa
Driftstekniker,Ålesund VGS
71 28 01 69
Arild Førdestrøm
Driftstekniker Haram VGS
71 28 17 11 977 71 853
Åge Andre Kanstad
Åge Andre Kanstad
Driftstekniker. Kube, Ålesund VGS. Latin.
71 28 27 09 454 78 038
Arbeidsoppgåver:
Ålesund VGS. Latinskolen, Kube og Kirkegata 1A.
Geir Martin Larsen
Geir Martin Larsen
Teamleder Ålesund
71 28 26 95 402 21 560
Trond Walter Wolstad
Driftstekniker, Fagerlia vgs
71 28 15 17 918 29 281
Bygg- og eigedom reinhaldsseksjonen
Anne Bente Klokk Svendsvik
Anne Bente Klokk Svendsvik
Leiar
71 28 02 32 911 31 546